خدمات گروه سی اچ اس CHS-structure

ما در گروه سی اچ اس همواره می کوشیم با بهره گیری از دانش سازه، خلاقیت و توجه به مسایل فنی مهندسی و در نظر گرفتن مسئله بودجه پروژه، بهترین خروجی ممکن را در اختیار کارفرمایان گرامی قرار دهیم.

ما، مهندسین گروه سی اچ اس، همواره به کار اصولی در طراحی و ساخت ویلا اهمیت داده ایم و در این خصوص بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنیم. برای مثال در طراحی ابتدا با طراحی پلان کار را آغاز کرده و سپس به طراحی نما، سازه، فونداسیون، الکتریکال و مکانیکال پرداخته و با دکوراسیون و دیزان داخلی کار را به اتمام می‌رسانیم.

مجموعه گردشگری

ساخت مجموعه‌های گردشگری، که معمولا در محیط‌های خوش آب‌و‌هوا و سرسبز قرار می‌گیرند، یکی از تخصص‌های گروه ما، ینی گروه مهندسی سی اچ است. در این مجموعه‌ها ما به طراحی و ساخت المان‌های مختلفی همچون ویلا، کافی شاپ، رستوران، استخر، دریاچه مصنوعی، فضای سبز و غیره می‌پردازیم.

محوطه سازی که معمولا در کنار ویلا سازی یا به طور جدا صورت می‌گیرد یکی از کارهایی است که در آن ما، مهندسین سی اچ اس CHSStructure بدان واقف هستیم. در محوطه سازی معمولا به طراحی و ساخت المان‌هایی چون استخر، آلاچیق، پرگولا، باربیکیو، لمکده، آتشدان، زمین بازی کودکان، آبنما، فضای سبز و غیره می‌پردازیم.

بازسازی

ما، در تیم CHSStructure، نه تنها به طراحی و ساخت انواع خانه و ویلا می‌پردازیم بلکه انواع بازسازی را با توجه به سلیقه و بودجه کارفرما نیز انجام می‌دهیم. بازسازی توسط تیم مجرب ما شامل بازسازی نما،  پنجره‌ها، تغییر جزئی پلان، تغییر متریال کف، طراحی یا دیزاین سقف، بازسازی کافی شاپ، تعویض کابینت و هر آنچه ساختار کلی سازه‌ی شما را تغییر ندهد، می‌شود.

طراحی و ساخت روف گاردن یا باغ‌بام خود را می‌توانید به گروه مهندسی سی اچ اس بسپارید. ما، در CHSStructure انواع طراحی روف گاردن را با توجه به شکل، بافت و فضای بام شما و همچنین بودجه در نظر گرفته شده، همراه با المان‌هایی چون آبنما، نیمکت، پرگولا و دیگر عناصر طراحی کرده و به اجرای آن می‌پردازیم.

اگر برای دیزاین و دکوراسیون داخلی ویلا یا خانه‌ی خود شان خاصی قائل هستید و می‌خواهید آن را برونسپاری کنید، آشنایی با گروه ما، گروه مهندسی سی اچ اس برای شما مزیت خواهد بود. دیزاین و دکوراسیون داخلی شما را به شکلی اصولی و با تلفیقی از سلیقه و نوع معماری منزل یا ویلای شما انجام خواهیم داد.

کلبه سوئیسی یا ویلای سوئیسی نامی است که در ادبیات ویلاسازی در ایران به تازگی قرار گرفته است و گروه مهندسی سی اچ اس مفتخر است در این راه نقش موثری داشته است. تیم ما، جزو پیشگامان ساخت ویلاهای مثلثی، A-frame و یا همان کلبه سوئیسی با اسکلت فلزی در ایران بوده است. با این توضیحات، لازم به ذکر نیست که در طراحی و ساخت کلبه سوئیسی چقدر توانمند هستیم.

کافی شاپ و رستوران

گروه مهندسی جوان سی اچ اس، به استفاده از طراحی‌های نوین و خلاقیت بالا در ساخت مطابق با سلیقه‌های روز شهره است. به همین جهت، طراحی و ساخت انواع کافه، کافی شاپ و رستوران با رعایت اصول حرفه‌ای و توجه به معماری دلخواه مطابق با سنت معماری ایرانی یا دیگر کشورها مانند فرانسه و ایتالیا در دستور کار ما قرار دارد. 

پیمایش به بالا